Lajme dhe ngjarje

Limaj nesër më 21 janar, viziton PrizreninMinistri i Transportit dhe Postë-Telekomunikacionit Fatmir Limaj nesër më 21 janar 2010, duke filluar nga ora 13.00, do të vizitojë komunën e Prizrenit,( respektivisht...
Ministri Limaj pret ministrin OlldashiMe ftesë të ministrit të Transportit dhe Post ? Telekomunikacionit,të Republikës së Kosovës, z. Fatmir Limaj, sot në vendin tonë (e diele, 20 dhjetor), po...