Ministri i Infrastrukturës dhe Transportit Pal Lekaj i uron qytetarët e vendit me rastin e vitit të ri


Prishtinë 

31 dhjetor 2019


Ministri i Infrastrukturës dhe Transportit Pal Lekaj, i uron të gjithë qytetarët e vendit me rastin e festës së vitit të ri.

"Urime viti 2020, me dëshirën që të keni shendet, mbarësi, suksese e çdo të mirë në familjet tuaja! Gëzuar" thuhet në urimin e ministrit Lekaj.

Foto Galeria

Video Galeria

KOSOVO IN UNESCO